У четвер, 16 листопада, відбулися виробничі збори студентів першого курсу медичного коледжу Івано-Франківського національного медичного університету спеціальностей «Лікувальна справа» і «Сестринська справа».

У зборах взяли участь перший проректор ІФНМУ, професор Ганна Ерстенюк, директор медичного коледжу, доцент Юрій Боцюрко, заступник директора коледжу з навчальної роботи Світлана Шулепа, заступник директора коледжу з виховної роботи Володимир Левандовський, куратори груп, викладачі, батьки студентів.

«Ці студенти є направду наймолодшими в нашому університеті, тому природно, що їм маємо приділити багато уваги й опіки, — говорить Ганна Ерстенюк. — Ми усі стоїмо перед новими викликами часу, і мусимо разом з ними впоратися. Передовсім нас цікавить, як пройшла адаптація першокурсників за ці два з половиною місяці навчання. Звісно, не все дається дітям легко, але колектив коледжу, співробітники кафедр, куратори намагаються допомогти їм у цьому».

«Зовсім недавно ми всі зустрічалися на урочистій посвяті в студенти, і ось пройшло вже понад два місяці, і ми можемо проаналізувати, як проходить навчання наших першокурсників, побачити своєрідні проміжні результати нашої спільної роботи, — каже Юрій Боцюрко. — Дякую всім батькам, які знайшли час прийти на ці збори. Для нас це дуже важливо, адже тільки разом ми можемо вирішити питання, пов’язані з навчальним процесом чи адаптацію наших дітей у нових для них умовах».

Пн. Вт. Ср. Чт. Пт. Сб. Нд.
2
3
4
5
6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
19
20
21
22
24
25
26
29
30

ua

virtualnii pac

educ

karta

Biblo ban

arnika