1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.86 (7 Голосів)

У вівторок, 21 листопада, на базі кафедри фізичної реабілітації, ерготерапії та фізичного виховання відбулись змагання з баскетболу 3х3 в рамках студентської спартакіади Івано-Франківського національного медичного університету.

На церемонію відкриття змагань завітав заступник ректора з виховної роботи, доцент Ігор Ванджура, завідувач кафедри фізичної реабілітації, ерготерапії та фізичного виховання професор Ігор Чурпій, доцент Володимир Левко, а також знані в області та Україні спортсмени — срібний призер чемпіонату світу з баскетболу 3х3, голова Федерації баскетболу Івано-Франківська Дмитро Неволін і гравець івано-франківського баскетбольного клубу «Говерла» Володимир Орленко.

«Студентський баскетбол — невід’ємна ланка розвитку і популяризації цього виду спорту, — говорить Дмитро Неволін. — Хочу наголосити, що баскетбол 3х3 нещодавно став олімпійським видом спорту, і це відкриває великі перспективи для молоді. Дуже приємно, що в медичному університеті створені такі чудові умови для занять фізкультурою. Це унікальна можливість здобувати гарну освіту і водночас підтримувати себе у формі».

«Для будь-якого виду спорту студентські змагання є важливими, краще нехай наша молодь буде проводити вечори у спортзалі, ніж в якихось сумнівних місцях, — каже баскетболіст Володимир Орленко. — Я теж колись починав займатися спортом в школі, потім грав за свій інститут, і так потрапив у професійний спорт. Звісно, хочеться, щоб і в нас студентські змагання збирали по 10-15 тисяч глядачів, як це є у США. Але починати треба з малого, і рости до такого. Тому спорт на будь-якому рівні, чи професійному, чи аматорському є дуже важливим».

У змаганнях взяли участь чоловічі та жіночі команди факультетів університету, а також медичного коледжу ІФНМУ. Серед дівчат перемогу здобула команда медичного коледжу, срібним призером стала команда медичного факультету, на третьому місці опинилися студентки стоматологічного факультету. Серед хлопців перемогли студенти медичного факультету, друге місце в майбутніх стоматологів, треті — студенти коледжу.

Пн. Вт. Ср. Чт. Пт. Сб. Нд.
1
2
3
4
5
8
10
11
12
18
19
20
21
22
23
25
26
29

ua

virtualnii pac

osvitnii hab

guide

karta

Biblo ban

arnika