НОВИНИНОВИНИ РОЗГОРНУТИЗГОРНУТИ

Упродовж кількох днів з робочим візитом в Івано-Франківському національному медичному університеті перебуватимуть професор Мацей Сметанський та доктор Матеуш Замковський - видатні хірурги, представники Асоціації хірургів Польщі та Європейської асоціації герніологів.

Нещодавно на базі Полтавського державного медичного університету відбулася ІІІ Міжнародна науково-практична онлайн-конференція «Modern Trends in  Foreign Languages Research and Teaching», участь у якій взяла заступниця ректора з виховної роботи, доцентка кафедри мовознавства ІФНМУ Марія Гуцол.

6-8 червня співробітники  Івано-Франківського національного медичного університету, зокрема завідувач кафедри дерматології та венерології Олександр Александрук, доцентка кафедри терапії, сімейної та екстреної медицини ПО Христина Симчич, асистент кафедри терапії, сімейної та екстреної медицини ПО Андрій Геращенко, брали участь у курсі EURACT LEONARDO LEVEL 1.

У понеділок, 10 червня, на кафедрі медичної інформатики, медичної та біологічної фізики відбулося відкрите практичне заняття, присвячене медичним інформаційним системам та їх застосуванню в галузі охорони здоров'я.

Адміністрація ІФНМУ інформує вас про те, що відбулися зміни щодо вакантних місць для підготовки в інтернатурі (у розрізі спеціальностей, місць практичної частини та місць освітньої частини підготовки в інтернатурі) для рейтингового розподілу випускників Iвано-Франкiвського національного медичного університету бюджетної і контрактної форм навчання у 2024 році.

Днями представники Івано-Франківського національного медичного університету відвідали медичний центр Superhumans у Львові, де провели робочу зустріч з медичним директором Андрієм Віленським.

Для збереження життя людини. Днями доцентка кафедри оториноларингології з курсом хірургії голови та шиї Наталія Василюк провела для студентів четвертого курсу медичного факультету практичне заняття, на якому розглянули стенози гортані та ознайомилися з методами надання невідкладної допомоги у випадку їх виникнення.

Минулого тижня члени студентської організації медиків UMSA-Frankivsk спільно із провідним фахівцем з питань запобігання та виявлення корупції ІФНМУ Наталією Федосенко провели інтелектуальну гру під назвою «Що? Де? Коли?». 

В Івано-Франківському національному медичному університеті сьогодні, 11 червня, розпочалася підсумкова атестація випускників 2024 року за освітньо-професійною програмою «Стоматологія». До слова, цьогоріч на стоматологічному факультеті є 105 випускників.

Сьогодні, 10 червня, в Івано-Франківському національному медичному університеті завершилася підсумкова атестація шестикурсників медичного факультету ОПП «Медицина».

Пн. Вт. Ср. Чт. Пт. Сб. Нд.
1
2
3
7
8
9
10
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
27
29
30

ua

virtualnii pac

osvitnii hab

guide

karta

Biblo ban

arnika zyma