НОВИНИНОВИНИ РОЗГОРНУТИЗГОРНУТИ

30 листопада в лекційній аудиторії стоматологічного корпусу відбулася відкрита лекція «Міфи про анестезію», яку  прочитав для студентів стоматологічного факультету доцент кафедри ортопедичної стоматології Андрій Костишин.

Студент фахового медичного коледжу ІФНМУ Роман Чомко здобув перемогу в другому етапі  Обласного конкурсу  поезій серед студентів закладів фахової передвищої освіти. 

У вівторок, шостого грудня, Європейська медична студентська організація (EMSA) влаштувала благодійний ярмарок до Дня Збройних сил України.

Наприкінці листопада студенти стоматологічного факультету взяли участь у практичних тренінгах, на яких опанували основи надання невідкладної домедичної допомоги.

Кожного року, п’ятого грудня, в усьому світі відзначають Міжнародний день волонтерів. Через повномасштабне вторгнення росії на територію України сьогодні така добровільна суспільно-корисна діяльність актуальна у нашій державі, як ніколи.

До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом в рамках проєкту «Школа Дитячого Здоров’я» організували зустріч учнів Вищого професійного училища №21 з лікарями-інтернами педіатрами.

В останній день листопада випускний курс Освітньо-професійної програми "Фармація, промислова фармація"  зустрівся з адміністрацією університету, завідувачами та викладачами випускових кафедр.

Щороку першого грудня відзначають Всесвітній день боротьби з ВІЛ/СНІДом. А отже фахівці кафедри інфекційних хвороб та епідеміології ІФНМУ спільно з колегами з Івано-Франківської поліклініки №2 взяли участь у заходах, що присвячені до цього дня.

Пн. Вт. Ср. Чт. Пт. Сб. Нд.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

ua

virtualnii pac

osvitnii hab

educ

karta

Biblo ban

arnika