vgdK1S sbq1k

 

Асоціації Студентів Стоматологів

В Івано-Франківську розпочала свою діяльність Івано-Франківський осередок Асоціації Студентів Стоматологів. Дана організація створена для задоволення та захисту законних соціальних, творчих та інших спільних інтересів членів організації, сприяння підвищенню професійного рівня студентів-стоматологів.

Асоціація є повноправним членом Європейської асоціації студентів стоматологів (EDSA), заснованої в Парижі в 1988 році. EDSA (АСС) є неприбутковою та аполітичною організацією. Її головна мета – допомагати європейським студентам співпрацювати та обмінюватись досвідом. Головна медична мета – пропагувати та покращувати стоматологічне здоров'я. Сьогодні організація нараховує більше 65 000 членів у 26 країнах Європи.

Для досягнення своєї мети Асоціація ставить перед собою такі завдання: 
- допомога студентам в професійному зростанні в науковій сфері;
- розвиток соціального життя студентів через культурні заходи;
- співпраця з іншими асоціаціями студентів і подібних організацій в нашій країні та за кордоном;
- видавнича діяльність, з метою виконання статутної мети та завдання без отримання прибутку;
- співробітництво між факультетами та університетами по всій країні та за кордоном. 
Кожні 2 роки Асоціація проводить Міжнародний Конгрес та конференції двічі на рік, де студенти можуть послухати лекції, презентувати свої наукові роботи, обмінятись ідеями та досвідом з європейським студентами-стоматологами.
Крім того, Асоціація провадить програми обміну студентів, волонтерську стоматологічну практику в мало розвинутих країнах, проекти профілактичних заходів для населення та пошук молодих науковців, підтримку та реалізацію їх діяльності в стоматологічних наукових школах Європи. 
Сьогодні Асоціація Студентів Стоматологів діє в 6 містах України з перспективами прогресу.

 

- Підсумок 2017/2018

- Підсумок 2018/2019