1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 (1 Голос)

Наукова бібліотека Івано-Франківського національного медичного університету два дні, 8-9 листопада, брала участь у книжковому  форумі  до Дня української писемності і мови, який відбувся у фортечній галереї «Бастіон». Фестиваль-презентація  сучасної української книжкової продукції «Сторінками української книги» проходив під гаслом: «Читаємо українське, читаємо українською». Цьогоріч захід був присвячений 100-річчю створення Західноукраїнської Народної Республіки.

Свою експозицію наукових видань професорсько-викладацького складу університету (підручники та посібники ректора  Миколи Рожка, першого проректора Ганни Ерстенюк,  академіка Володимира Качкана,  професора Світлани Луцак, доцента Марії Гуцол...) на книжковому  форумі  традиційно, вже вчетверте, представила і наша бібліотека.

Презентація книг академіка, професора, завідувача кафедри українознавства і філософії  Володимира Качкана «Той, що бачить вічність» і «50 філософем» пройшла змістовно і цікаво.

На книжковому форумі мешканці Прикарпаття не тільки знайомилися з літературними новинками вітчизняних письменників, продукцією  видавництв, виданнями, присвяченими історії України, а й мали змогу зустрітися із запрошеними письменниками.

На заході можна було побачити книжкові новинки видавництв «Апріорі» зі Львова, «Навчальна книга», «Богдан» з Тернополя, «Дискурсус» з с. Брустурів Косівського району, «Лілея НВ», «Місто НВ» з Івано-Франківська, продукцію книжкових магазинів обласного центру, виставки з фондів бібліотек ВНЗ.