1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 (1 Голос)

Вже   не вперше гостем нашої бібліотеки є Володимир Качкан.  Інтелектуальні жнива Володимира Качкана – це більше 80 художньо – документальних, поетичних і прозових книжок та наукових монографій. І цього разу професор порадував своїх шанувальників і студентів новими книгами  «50 філософем»  та «Той, що бачить вічність».

В першій книзі відображено 50 констант філософського змісту науковця , які заповнюють життя кожного з нас: мова, любов, пам’ять, душа, совість, воля і які є актуальними  на сьогоднішній день.

В другій книзі гості познайомилися зі штрихами біографії нашого знаменитого земляка Василя Пилип’юка – фотомитця, Шевченківського лауреата, мистецький спадок якого  117 альбомів фотосвітлин. Зустріч пройшла в теплій атмосфері і  закінчилась декламуванням студентами поезій Володимира Качкана.