Книжки, мов  дивні розсипи скарбів,

Мов згустки некоштовного металу,

І розуму, дерзань і почуттів.

Ці книги у мільйонів і мільйонів

Заполонили думи і серця.

(П. П. Ребро)

Щороку, 30 вересня, вся наша країна святкує Всеукраїнський день бібліотек (Указ Президента України від 14.05.1998 р. № 471/98).

Свято – це завжди теплі вітання… Це підсумок зробленого, досягнутого.

Мудрі, яскраві й неповторні бібліотекарі – це душа бібліотеки! Їх місія – зберігати диво людського творіння, скарбницю людських знань – книгу, створювати ауру добра і душевного тепла.

Зі щирими словами вітання й подарунками на професійне свято до бібліотекарів завітали перший проректор ІФНМУ Ганна Ерстенюк та голова профкому Любомир Заяць, побажавши колективу творчості й натхнення, щастя, добробуту та любові.

Цього року бібліотечне свято пройшло у стилі бібліо-фольк паті, яке розпочали Книжкова Муза (Марта Луцук), баба Параска (Вікторія Ціховська)  та баба Палажка (Оксана Мельниченко). Колег привітали Христина Гасюк і Христина Босович. Святкова програма продовжилась конкурсами «Найкраще побажання», «Складіть прислів’я зі слів-розсипів»,  «Знайдіть автора і назву літературного твору», гуморесками (Марія Вістовська), віршами (Наталя Василюк, Валентина Часник), музичними вітаннями, попурі, віншуваннями. Присутні переглянули відео «Цікаві фрагменти з кінофільмів із життя бібліотекарів».

Бібліограф Ірина Купчак привітала ветеранів бібліотечної справи, які багато років тому, переступивши поріг бібліотеки, залишили в ній назавжди своє серце. Теплі й сердечні слова звучали і для енергійної, завзятої молоді, за якою успішне майбутнє бібліотечної професії.

Директор бібліотеки Мирослава Татарин побажала колегам міцного здоров’я, благополуччя,  віри, надії та любові в кожній родині.

Не оминайте наш поріг,

Беріть скарби нетлінні в руки.

Нема прекрасніших доріг,

Ніж в цей вселюдський храм науки.

(П. Гоць).