Всіх нас єднає рідна мова,

Всіх, хто живе у цім краю.

Вона прекрасна, світанкова,

Я в ній свою наснагу п'ю.

Щороку, 9 листопада, ми святкуємо День української писемності та мови. Сила слова безмежна. Особливо, коли воно живе, іскристе та емоційне. Коли воно сліпуче як сонце і могутнє як хвилі. Коли слова – палкі блискавиці. Тоді воно здатне робити чудо і хвилювати найтонші струни людського серця. Століттями мова народу була тією підводною річкою, яку ми називаємо поезією.

5 листопада  у читальному залі бібліотеки пройшла творча зустріч викладачів кафедри мовознавства і студентів медичного факультету з Володимиром Присяжнюком. Марта Луцук представила присутнім гостя - поета, композитора та автора збірок «У середмісті моєї пам’яті», «Експресії», «Тобі сюди, Алісо!».Працівники центрального читального залу підготували мультимедійну презентацію віршів Володимира Присяжнюка«Прагнути, вірити, жити!».Віршіпоета перекладені іспанською і галісійською мовами, а пісні на слова автора виконують Тарас Житинський, Олександр Войтко, Олександр Свєтогоров, Володимир Ринденко, Зоряна Валіхновська та ін.

Автор читав вірші та пародії. Тематика поезії Володимира Присяжнюка лірична, громадянська,філософська, пейзажна – це почуття і внутрішні монологи, які залишили яскравий слід у пам’яті автора, це поезія серця.

На зустрічі панувала тепла і невимушена атмосфера, доцент, голова МОВУТ «Просвіти» ІФНМУ Марія Гуцол зауважила, що нашим студентам цікаво відвідувати такі творчі зустрічі, адже і серед них є поети-початківці.

Наприкінці зустрічі Володимир Присяжнюк подарував бібліотеці свою книгу «Експресії», а присутні мали змогу взяти автограф автора.

Завідувач відділу обслуговування Світлана Ромашко подякувала гостю за той чудовий ліричний настрій, який він подарував усім присутнім і висловила сподівання, що Володимир Присяжнюк ще не один раз буде гостем нашої бібліотеки.