Два дні, 8-9 листопада, в Івано-Франківську до Дня української писемності і мови у фортечній галереї «Бастіон» відбувався фестиваль-презентація друкованої книжкової продукції «Сторінками української книги». Вже традиційно в події взяла участь наукова бібліотека Івано-Франківського національного медичного університету.

Дводенний просвітницький захід, що проходив у рамках відзначення Дня української писемності та мови під гаслом «Читаємо українське. Читаємо українською», цьогоріч присвячений сторіччю Соборності України. Фестиваль відбувається шостий рік поспіль. Цього разу друковану продукцію представляють видавництва та книготорговельні організації з Тернопільської, Львівської, Івано-Франківської областей, Харкова, а ще бібліотечні заклади, університети області.

Бібліотека ІФНМУ представила наукові труди професорсько-викладацького складу університету. Серед них були підручники та посібники ректора Миколи Рожка, професорів Ганни Ерстенюк, Світлани Луцак, Володимира Качкана тощо. Зазначимо, що два роки поспіль, у 2015 та 2016 роках, бібліотека ІФНМУ на цій виставці отримала диплом за участь.

Під час книжкового форуму відбулась і презентація нової книги завідувача кафедри українознавства і філософії, професора, академіка Володимира Качкана «За престолом нації. Степан Пушик в орамленні доби».