За нашу рідну Україну,

Що зберегли за всі віки –

Низький уклін і тричі

«СЛАВА!»

 Вам, українські захисники!

    Щорічно, 14 жовтня, в Україні святкують День захисників – «Лицарів духу». Це день вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету й територіальної цілісності України, військових традицій і перемог українського народу. Свято збігається з Днем українського козацтва, Покровою Пресвятої Богородиці та створення (у 1942 році) Української повстанської армії (УПА). Вперше це свято було відзначено під гаслом «Сила нескорених».

   Згідно літописів князь Ярослав Мудрий віддав Київ і всю Русь під покров Божої Матері. Церква Покрови Пресвятої Богородиці була головною на Запорізькій Січі, а 14 жовтня одним з найважливіших днів для козаків – тоді вони проводили свої ради, на яких вибирали нового гетьмана або кошового отамана.

   У 20 столітті козацькі традиції наслідували борці за незалежність України – Армія Української Народної Республіки та Українська повстанська армія. Саме тому днем офіційного створення УПА було обрано свято Покрови.

   День захисника України – свято не тільки військових. Це справжнє свято мужності й самовідданості, свято лицарства і благородства, якими володіють справжні оборонці, визволителі й захисники України. Це свято кожного, хто в той чи інший час віддав свої знання, силу, мужність, сумлінну працю і професіоналізм справі захисту нашої держави.

   Вітаємо Вас із Днем захисника України!

   З нагоди свята вітаємо усіх, хто носить високе звання захисника України. Сердечні вітання ветеранам, учасникам війни, військовослужбовцям, воїнам запасу, волонтерам, батькам та матерям солдатів і зичимо міцного здоров'я, добра, щастя, злагоди Вам та Вашим родинам.

121567871 646825262674500 3172747958725595250 n