1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 (1 Голос)

В дні пам’яті Героїв Небесної Сотні ми з глибоким сумом і з великою вдячністю згадуємо тих, хто був там, на Майдані.

Вшануємо разом пам’ять про загиблих хвилиною мовчання. Просимо вас згадати у ваших молитвах Героїв, які віддали своє життя за наше майбутнє.

Запрошуємо Вас в читальний зал бібліотеки ІФНМУ для цікавого й змістовного перегляду книжкової експозиції та детальнішого ознайомлення з матеріалами про трагічний період нашого суспільства, про людей, які живуть й працюють поряд з нами…

 Спогади Лариси Івшиної:

«Майдан – тут викристалізовувалось наше бачення правдивої історичної долі України, її справжніх героїв, її майбутнього… Майдан вивів на авансцену української і світової історії нові українські обличчя, характери. Ще ніколи так органічно не звучало суто бандерівське вітання «Слава Україні!» — «Героям Слава!»…

Люди, які сміливо, на повний голос заговорили про вибір шляху і про по-новому відчуту свободу, відповідальність, самопожертву, самоорганізацію. Те, що нас об’єднує з вільним світом, до якого ми з боями прориваємось, — це відчуття спільних цінностей.

Люди раптом зрозуміли, яка сила в них за плечима. Тут проявило себе абсолютно нове і зворушливе явище — дуже багато людей із книгою в руках, здавалося, у найменш пристосованих до цього умовах».

Фотоальбом «Люди Майдану. Хроніка»

А сотню вже зустріли небеса..

Летіли легко, хоч Майдан ридав…

І з кров´ю перемішана сльоза….

А батько сина ще не відпускав..

Й заплакав Бог, побачивши загін:

Спереду — сотник ,молодий, вродливий

І юний хлопчик в касці голубій,

І вчитель літній-сивий-сивий..

І рани їхні вже не їм болять..

Жовто-блакитний стяг покрив їм тіло..

Як крила ангела, злітаючи назад,

Небесна сотня в вирій полетіла…

Людмила Максимлюк (21.02 2014)

Герої не вмирають!