Книги – фундамент освіти, бібліотеки – основа цього фундаменту. Люди завжди цінували книги і берегли їх, як дорогоцінні скарби. Без книг життя неможливе, а значить, неможливе воно і без бібліотек. У наших руках завжди свята і вічна книга – джерело духу, розуму, моралі.

Традиційно, в останній день вересня, відзначаємо Всеукраїнський день бібліотек, а бібліотекарі – своє професійне свято. Дійсно, у бібліотекарів є унікальна можливість нести людям високе, мудре, щире і святе, відкривати кожному красу і силу слова. Свято Всеукраїнського дня бібліотек збігається з християнським святом Віри, Надії, Любові.

У цей день в бібліотеці панує особлива, чарівна «книжкова» атмосфера… Працівники організовують культурно-пізнавальні заходи та книжкові композиції…

Своїх колег привітала директор бібліотеки Мирослава Татарин і побажала здоров’я, творчих звершень, миру і щастя у кожній родині, віри у власні сили, надії на краще життя, поваги від читачів, мудрості у здійсненні планів і мрій…

Колектив бібліотеки ІФНМУ щиро дякує адміністрації університету, викладачам, студентам і міському голові Руслану Марцінківу за теплі привітання і побажання.