23 листопада на базі наукової бібліотеки ІФНТУНГ відбулось чергове засідання обласного методичного об’єднання бібліотек закладів вищої освіти Івано-Франківська.

   Така зустріч вже не вперше відбулася у віддаленому режимі. Із вступним словом виступив голова методичного об’єднання, директор науково-технічної бібліотеки ІФНТУНГ Роман Пуйда. Цього разу темою методоб’єднання була «Тенденції інформаційно-бібліотечного обслуговування користувачів в умовах електронного середовища». Доповідач Леся Локотош – завідувач відділу бібліографічного та бібліотечного обслуговування користувачів НТБ ІФНТУНГ у своєму виступі наголосила, що сьогодні інноваційна діяльність є пріоритетним напрямом бібліотек ЗВО, оскільки саме з нею бібліотечні фахівці пов’язують можливість адаптації бібліотек до сучасних вимог: збереження і поповнення фондів та розширення користувацької аудиторії.  Головний бібліотекар відділу технологій та інформаційних ресурсів  Світлана Гойсан розповіла про діапазон послуг та ресурсів, які бібліотека ІФНТУНГ надає для підтримки навчального та наукового процесів  університету в умовах карантинних обмежень.

   В обговоренні запропонованого питання взяли участь директор наукової бібліотеки ІФНМУ Мирослава Татарин, директор науково-технічної бібліотеки ІФНТУНГ Роман Пуйда, директор наукової бібліотеки ПНУ ім. В. Стефаника Петро Гаврилишин,

   Також відбулося засідання секції з питань обслуговування користувачів на тему «Популяризація періодичних видань, як важливий сегмент діяльності науково-технічних бібліотек». Бібліограф І кат. відділу бібліографії та бібліотечного обслуговування користувачів науково-технічної бібліотеки ІФНТУНГ Мирослава Шмигельська акцентувала увагу на цінності періодичних видань з точки зору актуальності та оперативності надання інформації користувачам та важливості їх популяризації. Головний бібліограф інформаційно-бібліографічного відділу бібліотеки ІФНМУ Лідія Заровецька та завідувач сектору періодичних видань відділу комплектування та наукової обробки друкованих видань наукової бібліотеки ПНУ ім. В. Стефаника Іван Пелипешак розповіли про форми та методи популяризації періодичних видань в їхніх бібліотеках. Виступи доповнили: директори бібліотек  Мирослава Татарин, Роман Пуйда, Петро Гаврилишин.

   У питанні «Різне» вчений секретар НТБ ІФНТУНГ Ярослава Пилип, ознайомила присутніх з темами засідань обласного методичного об’єднання на наступний 2022 рік та подання звітів за 2021 рік.

   На завершення директор науково-технічної бібліотеки Роман Пуйда подякував усім учасникам засідання за цікаву та змістовну зустріч.

3