«Ми заявляємо про себе, ми долучаємо до себе дітей з батьками, а також показуємо суспільству, що ми такі ж, як і вони. Ми всі однакові, єдине - в кожного є свій світ»

                                                                                                                                                     Марія Червак

Добро живе в серці кожного і це  прекрасно, що ми можемо творити добро своїми руками, але найщирішими творцями добра на всій землі є діти.

21 грудня працівники центрального читального залу бібліотеки ІФНМУ запросили Марію Червак – голову  Громадської організації «Об’єднані любов’ю» і її  вихованців з батьками  на благодійно-новорічний вечір «Твори добро на цій землі…»

Вже понад чотири роки Марія Червак дарує цим особливим дітям частинку себе. У затишній  творчій майстерні  діти разом з батьками спілкуються, малюють, ліплять, вишивають… Їхні яскраві і ошатні сувеніри  є окрасою лісової красуні.

Така творча реабілітація дає змогу поринути у світ прекрасного, у світ казки, дарує людям і вихованцям новорічний настрій і позитивно відображається на  психоемоційному стані вихованців , покращує їхню моторику рук… Батьки ж мають можливість відволіктися, поспілкуватися, поділитися досвідом, допомогти своїм дітям…

 Марія Червак представила своїх вихованців і розказала про діяльність організації.

Особливий, піднесений настрій панував в бібліотеці. Святкові ялинкові іграшки, представлені на благодійній виставці «Зимова магія» вразили всіх гостей.

 Наталя Тихонова – ведуча і режисер вистави «Новорічно-різдвяна ніч». Щира гра вихованців викликала захоплення і оплески. Вечір закінчився піснями, колядками і молитвою. Присутні разом з дітьми співали і колядували…

Завідувачка відділу обслуговування бібліотеки Світлана Ромашко подякувала дітям і зазначила, що в них велике добре серце і чарівні руки, а також привітала всіх присутніх з прийдешніми новорічно-різдвяними святами і побажала здоров’я, миру і добра.

Марія Гуцол, голова Івано-Франківського МО «Просвіта», доцентка кафедри мовознавства також подякувала за цікаву виставу і підкреслила, що добрі, щирі люди випромінюють світло і тепло, які відчувають всі навколо.

Для особливих гостей працівники бібліотеки підготували солодкі подарунки, всі присутні отримали велике задоволення від дитячих щирих посмішок і сяючих очей…