Радість нині у кожній родині –

Ми святкуєм Різдво в Україні,

Щастя Вам, веселих свят,

Миру і кохання!

Колядка є тим джерелом, яке наповнює людські серця добротою і щедрістю, це свято радості і єднання людських душ.

У п’ятницю, 14 січня, викладач кафедри мовознавства  Ольга Баб'як з колядниками-студентами факультету підготовки іноземних громадян завітали до читального залу бібліотеки ІФНМУ.

Студенти-іноземці співали, віншували і бажали присутнім гарного року, міцного здоров’я та добробуту…Їх слухали затамувавши подих…Виступ колядників зачарував усіх присутніх.

Директор бібліотеки Мирослава Татарин подякувала гостям за привітання і підкреслила, що  наша Україна – це співуча країна, і традиції, які започаткували наші прадіди повинні продовжуватись та передаватись нами з покоління в покоління. Побажала усім присутнім благополуччя, любові один до одного, поваги, розуміння, підтримки та міцного здоров’я і миру в Україні.