Любов придумана не нами,

                                                                                                                                              Вона від Бога нам дана,

                                                                                                                                              І хоч любов буває різна,

                                                                                                                                              Та кожна справжня —

                                                                                                                                              Завжди лиш одна…

Кохання – це святе почуття, яке заслуговує на свій день і ось таке свято є 14 лютого – День Святого Валентина. Цього дня навіть повітря сповнене любов’ю. Амури поспішають поєднати пари, почуття яких перевірені часом та допомагають зустрітись половинкам, які загубились. Адже саме кохання здатне розтопити кригу в серці й подарувати відчуття весни.

Доторкнутися до вічної теми кохання спробували  працівники бібліотеки ІФНМУ. Напередодні свята всіх закоханих в читальному залі розпочала експонуватися книжкова виставка – інсталяція «Дивовижне почуття – КОХАННЯ». У всі віки письменники – лірики описували найсвятіше почуття, яке звеличувало людину і робило її найщасливішою. У всі віки створювались  літературні гімни коханню, що стали прекрасними шедеврами.

У цей день ми вітаємо кожну закохану пару, а також тих, хто ще не знайшов свою половинку. Закоханим – щастя, самотнім – віри в любов! Цінуйте кожну мить життя, наповнюйте світ добрими справами і благородними вчинками. Благополуччя в кожен будинок, гармонії – у кожне життя, кохання – в кожне серце!