Мова – душа кожної національності,

її святощі, її найцінніший скарб.

Іван Огієнко

28 березня в бібліотеці ІФНМУ в центральному читальному залі стартували курси з української мови для тимчасових переселенців.

Мовні курси «Говоримо українською» організували і проводять завідувачка кафедри Світлана Луцак і викладачі кафедри мовознавства ІФНМУ Уляна Соловій, Марія Гуцол, Ольга Криницька, Ольга Баб'як …

Присутніми були також голова Івано-Франківського обласного об'єднання товариства «Просвіта» Степан Волковецький та секретар Івано-Франківського міського об’єднання ВУТ "Просвіта" ім. Шевченка Наталія Синиця.

Охочих вивчати українську серед переселенців дуже багато, заняття проходять тричі на тиждень (понеділок, середа і четвер).

Усі бажаючі можуть долучитися до вивчення української мови адже мова — це доля нашого народу, і вона залежить від того, як ревно ми всі плекатимемо її.