День університету особливий – і більшість медиків відзначатимуть його на робочому місці, одні допомагаючи жителям Івано-Франківська та внутрішньо переселеним через війну українцям, інші рятуючи поранених військових.

З давніх часів знахарі та народні лікарі передавали свої уміння й досвід з покоління в покоління, а сьогодні лікарі здобувають відповідну освіту у вузах.

Повсякденна віддана праця медиків, високий професіоналізм, відповідальне ставлення до справи, ініціатива і наполегливість, чуйність та щедрість душі несуть величезний заряд енергії, добра і милосердя. Медицина – це їх життя, сім’я, сенс служіння людям.

Молоді подружжя лікарів, діти, онуки поповнюють лави родинних династій.Медичні династії ІФНМУ вже у трьох поколіннях надають кваліфіковану медичну допомогу жителям Івано-Франківська.

Пропонуємо Вам познайомитись з династіями медиків нашого університету.

В День університету дякуємо всім медикам за невтомну та важку працю, за тисячі врятованих життів, цінуємо ваш неоціненний вклад у перемогу України.

А лікарем не кожен може бути,

Не кожне серце вміє співчувать,

Розвіять страх, про себе вмить забути,

Й життя, здоров’я іншим рятувать.

Частенько з «того світу» витягати,

Щоб повернути сонце, пісню, сміх.

Велике серце мусить лікар мати

Й нести у світ добро й любов до всіх.

Спасибі, лікарю, за серце співчутливе,

За світлу душу, мудрість, доброту,

За радість жити, сонечко грайливе

І за звичайну людяність просту.