Квіти часто нам говорять втричі більше, ніж слова

                                                                   В. Симоненко

Наша земля увінчана яскравими барвами квітів, зеленню лісів, сльозами червоної калини, перлами ранкової роси, золотом сонячних променів, загадковістю місячної ночі…

Квіти –це символ  життя. Вони, як і люди, народжуються, живуть і вмирають. Але за своє коротке життя вони встигають принести нам так багато радості просто від споглядання їх краси.Квіткова магія безмежна і Ольга Баб’як закохана в неї.

В кожне своє вишите квіткове розмаїття вона вкладає любов, ніжність та тепло власної душі. Коли сідає вишивати, то весь світ ніби завмирає, проблеми забуваються, квіти  сяють різнокольоровими барвами. Майстриня створює ікони та картини, розмовляє з ними, наспівує пісень.Близько 40 картин, вишитих умілими руками викладачки кафедри мовознавства Ольги Баб’якмилують око відвідувачів, вражають природністю кольорів, досконалістю.

На вишитих полотнах, що зручно розташувалися у центральному читальному залі бібліотеки ІФНМУ – здебільшого квіти:маки,іриси,лілеї,півонії,волошки,бузок,мальви,ромашки…

Соняшник – одна з її найулюбленішихквітів. Здавна його вважають символом любові до Батьківщини. Коли сонце сідає за небокрай, сонях сумно опускає голівку –так і людина на чужині сумує за рідною землею. Як соняшник повертається за сонцем, так і людина думкою, словом і ділом звернена до своєї  Батьківщини. Як сонце для соняшника – єдиний і незамінний орієнтир, так і для людини Батьківщина –найвища цінність і єдина.

Ірис на мові квітів – символ воїнів. Символ  незламності духу, мужності, честі і відваги, символ дружби, миру і надії –«Я – повернусь!».

Лілії – вишукані квіти. Біла лілія – це квітка Діви Марії.Орнамент, що єднає в собі квітку, пуп’янок і лист – формує композицію триєдності: народження, розвиток, відродження.

Кожна композиція – це закінчений твір –це гармонія серця, думок, душі О.Баб’як.

Запрошуємо відвідати виставку «Квітковий вернісаж» вишитих картин

 О. Баб’як  в читальному залі бібліотеки ІФНМУ.