Шановні стоматологи! Ми вітаємо вас з професійним святом і бажаємо щастя, миру, добра, благополуччя, радості, успіхів, здоров'я Вам і Вашим близьким.

 

    Вся стоматологічна наука спрямована на - полегшити і допомогти впоратися людині з його одним з найбільш болісних страждань, постаратися зробити життя людини по можливості комфортніше і безпечніше, адже хвороби зубів і ротової порожнини є гарним трампліном для інших не менш небезпечних хвороб у всьому організмі. Цікаві факти в області розвитку стоматології вказують на те, що вже в 7-му тисячолітті до нашої ери людям вдалося зробити древній прототип сучасної бормашини. Досліджуючи знайдені в пакистанській провінції Белуджістан останки людей, які на думку вчених з Франції і США жили близько 7 - 5,5 тисяч років до нашої ери, було виявлено в деяких їх зубах зроблені при їх житті майже ідеальні просвердлені отвори діаметром від 1-го до 3-х міліметрів, а глибиною до 3,5-ї міліметрів. Мистецтво древніх «стоматологів» дозволяло працювати з важкодоступними корінними зубами, а в деяких випадках і з внутрішньої сторони щелепи. Це  робота майстрів високої кваліфікації, а це було багато тисячоліть тому.

    Зараз, за деякими даними 95-98% дорослого населення мають запломбовані зуби і це старанна праця наших стоматологів.  

     Спасибі Вам за те, що  даруєте нам сліпучі і здорові посмішки! Бажаємо, щоб Ви щодня чули слова подяки від своїх пацієнтів!