ПРЕЗЕНТАЦІЯ ЩОДО МЕДИЧНИХ СТАЖУВАНЬ, ПРАКТИК, А ТАКОЖ НАУКОВОЇ СПІВПРАЦІ ТА ПУБЛІКАЦІЙ, ЩО ОРГАНІЗОВУЄ МЕДИЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ ЖЕШУВСЬКОГО УНІВЕРСИТЕТУ СПІЛЬНО З IIASC, ЗА ПІДТРИМКИ ПРЕЗИДЕНТА МІСТА ЖЕШУВ

seminar_zasidannia7
Категорія:
2018-02-06 16:00 - 18:00
Місце проведення
ЦК ІФНМУ, зал засідань Вченої Ради, 1 поверх - вулиця Галицька, 2, Івано-Франківськ, Івано-Франківська область, Україна

Неурядова освітня організація "Польсько-українська фундація "Інститут міжнародної академічної та наукової співпраці" (IIASC) проведе в ІФНМУ презентацію щодо медичних стажувань, практик, а також наукової співпраці та публікацій, що організовує медичний факультет Жешувського університету спільно з IIASC, за підтримки Президента міста Жешув. Медичні стажування та практики відбуваються на базі наступних клінік:

- Спеціалізована лікарня "Про-фамілія";

- Регіональний навчальний центр реабілітації для дітей та молоді в Жешуві;

- обласна клінічна лікарня № 2 ім. Святого Ядвіга в Жешуві;

- Інноваційний науково-дослідницький медичний центр в Жешуві;

- Медичний центр "Асклепіос";

- Медичний центр та лікарня Святої родини в м. Ланцузі.

Презентації відбуватимуться спільно із представниками польської сторони.

Всі дати

• 2018-02-06 16:00 - 18:00