ЗАСІДАННЯ ВЧЕНОЇ РАДИ УНІВЕРСИТЕТУ

2018-10-02 15:00 - 16:30
Місце проведення
ЦК ІФНМУ, вулиця Галицька, 2, Івано-Франківськ

2 жовтня о 15.00 відбудеться засідання Вченої ради університету за адресою центральний  корпус,  вул. Галицька 2.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Присвоєння звання «Почесного професора ДВНЗ «ІФНМУ» д.мед.н., проф. Єжи Роберту Ладному.

Доповідач – Вчений секретар

1. Присвоєння Вчених звань, обрання на вакантні посади.

Доповідач – Вчений секретар

1. Про стан навчально-методичної, наукової та виховної роботи на кафедрі гістології, цитології та ембріології.

Доповідач – професор Михайлюк І.О.

1. Різне.

Всі дати