ОНЛАЙН-СЕМІНАР ЗА ТЕМОЮ «СУЧАСНІ СТАНДАРТИ ДІАГНОСТИКИ, ЛІКУВАННЯ ТА ПРОФІЛАКТИКИ ПОШИРЕНИХ ІНФЕКЦІЙНИХ ТА НЕІНФЕКЦІЙНИХ ХВОРОБ ДИТЯЧОГО ВІКУ»

KONF2
Категорія:
Календар
Дата
2020-10-17 09:00
Місце проведення
Онлайн

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас на онлайн-семінар за темою «Сучасні стандарти діагностики, лікування та профілактики поширених інфекційних та неінфекційних хвороб дитячого віку» 17 жовтня 2020 року (початок семінару 9.00).

Захід проводитиметься відповідно до положень наказу МОН України від 16.03.2020 № 406 та затвердженого графіку МОЗ України.

Особлива увага буде приділена розгляду питань клінічного перебігу, лікування та профілактики коронавірусної інфекції COVID-19 у дітей.

В роботі науково-практичного семінару з безперервного професійного розвитку сімейного лікаря та педіатра приймають участь провідні експерти з педіатрії Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика, ДУ «Інститут педіатрії, акушерства і гінекології імені академіка О.М. Лук’янової НАМН України» та інших закладів вищої освіти.

Відомі фахівці з педіатрії – член-кореспондент НАМН України Волосовець О.П., професори Крамарьов С.О., Кривопустов С.П., Бекетова Г.В., Шадрін О.Г., Крючко Т.О. та інші висвітлять питання надання медичної допомоги дітям на засадах доказової педіатрії; поліпшення клінічної практики при інфекціях верхніх та нижніх дихальних шляхів; застосування проблемно-орієнтовного підходу; емпіричної та патоген-спрямованої антибіотикотерапії  та стримування росту антибіотикорезистентності тощо. Також розглядатимуться сучасні міждисциплінарні аспекти дитячої гастроентерології, інфектології, неврології, оториноларингології.

До участі запрошуються лікарі-педіатри, лікарі зі спеціальності «загальна практика – сімейна медицина», лікарі інших педіатричних спеціальностей, організатори охорони здоров’я.

Відповідно до п. 3.2 додатку 5 наказу МОЗ України № 446 від 22.02.2019, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 25.03.2019 за № 293/33264, лікарям буде нараховано 5 (п’ять) балів безперервного професійного розвитку (інформальна освіта) для обліку в особистому освітньому портфоліо та врахування при атестації на присвоєння (підтвердження) лікарської кваліфікаційної категорії.

Участь у семінарі безкоштовна.

Кількість учасників обмежена.

Для отримання сертифіката учасника (електронною поштою) реєстрація обов'язкова.

Сайт для реєстрації https://doctor-best.info/if.html

З повагою, Оргкомітет

- Програма (Івано-Франківська область)

 

 
 
 

Всі дати

  • 2020-10-17 09:00

Під управлінням iCagenda