ЗАСІДАННЯ ВЧЕНОЇ РАДИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО МЕДИЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

2022-04-28 15:00 - 17:00
Місце проведення
Онлайн на платформі Teams

Доводимо до Вашого відома, що засідання Вченої ради Івано-Франківського національного медичного університету відбудеться 28.04.2022 року о 15.00 в режимі онлайн на платформі Teams.

З метою забезпечення таємного голосування всім членам Вченої ради ОБОВ’ЯЗКОВО після засідання впродовж 3 годин прийти у центральний корпус (зал засідань на другому поверсі) для участі у голосуванні.

P.S. Явка всіх членів Вченої ради обов’язкова. Про поважні причини відсутності членів Вченої ради повинні повідомити ученого секретаря заздалегідь.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ :

1. Про присвоєння Вчених звань.

Доповідач учений секретар, доцент Роман ГАН.

2. Про обговорення і затвердження нової редакції Положення про організацію освітнього процесу в Університеті.

Доповідач начальник відділу ЄКТС та моніторингу якості освіти доцент Василь КАПЕЧУК.

3. Про підготовку до проведення атестації випускників.

Доповідачі: декани факультетів, директор фахового медичного коледжу.

4. Різне:

4.1 рекомендації до друку:

• навчального посібника «Комплекс матеріалів з акушерства та гінекології для проведення об’єктивного структурованого клінічного іспиту (ОСКІ)». Автори: Геник Н.І., Остафійчук С.О., Сніжко Т.Б.;
  • монографії «Використання біополімерних волокнистих матриксів в клініці щелепно-лицевої хірургії, сучасні підходи». Автори: Рожко М.М., Пантус А.В., Ярмошук І.Р., Ковальчук Н.Є.;
  • монографії «Оптимізація принципів діагностики, лікування та профілактики стоматологічних захворювань у підлітків із супутньою патологією верхніх відділів шлунково-кишкового тракту». Автори: Рожко М.М., Лісецька І.С.

4.2 затвердження оновлених освітньо-професійних програм рівня фахової передвищої освіти:

• ОПП «Сестринська справа»
  • ОПП «Фармація»
  • ОПП «Стоматологія ортопедична»;

4.3 видача дипломів наукового ступеня доктора філософії;

4.4 про створення ради при ІФНМУ для проведення захисту дисертації на здобуття ступеня доктора філософії:

• аспірантки кафедри акушерства і гінекології ПО Гулій Дани Яківни тема дисертації «Зниження перинатальних втрат шляхом оптимізації ведення вагітності у жінок з доброякісними пухлинами яєчників»;
  • аспіранта кафедри оториноларингології з курсом хірургії голови та шиї Аль Харірі Махмуд Жумаа тема дисертації «Клініко-лабораторне обгрунтування методики відкладеного призначення антибіотиків з використанням полівалентного бактеріофага у пацієнтів із гострим риносинуситом».

Доповідач учений секретар, доцент Роман ГАН.

Всі дати

• 2022-04-28 15:00 - 17:00