ЗАСІДАННЯ ВЧЕНОЇ РАДИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО МЕДИЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

2023-01-31 15:00 - 16:30
Місце проведення
вул. Галицька 2, центральний корпус, зал засідань Вченої ради

Доводимо до Вашого відома, що засідання Вченої ради Івано-Франківського національного медичного університету відбудеться 31.01.2023 року о 15.00 за адресою вул. Галицька 2, центральний корпус, зал засідань Вченої ради.

1. Про присвоєння Вчених звань.

Доповідач вчений секретар,

професор Руслан КОЗОВИЙ.

2. Про підсумки роботи колективу Університету в осінньому семестрі 2022-2023н.р. та нові завдання на весняний семестр.

Доповідачі: ректор Університету Микола РОЖКО,

перша проректорка Ганна ЕРСТЕНЮК.

3. Різне:

3.1 про подання кандидатур на призначення стипендії Кабінету Міністрів України за видатні заслуги у сфері вищої освіти:

- д.мед.н., професора кафедри загальної та судинної хірургії Геника Степана Миколайовича;

- д.мед.н., професора кафедри ендокринології Боцюрка Володимира Івановича.

3.2 рекомендації до друку:

- навчального посібника для студентів фаху 227 Фізична терапія, ерготерапія «Церебро-васкулярні захворювання (вибрані питання)». Під редакцією професора Гриб В.А., доцента Ліскевич І.І. Автори посібника: Геник С.І., Грицюк Т.Д., Купновицька-Сабадош М.Ю., Коваль М.В., Лесів М.І., Максимчук Л.Т., Михалойко О.Я., Оринчак Л.Б., Ткачук Н.П.

3.3 про прикріплення до кафедри Університету, затвердження теми докторської дисертації, призначення наукового консультанта:

- Головчаку Ігорю Степановичу – здобувачу кафедри акушерства та гінекології імені професора І.Д.Ланового. Тема дисертації «Репродуктивне здоров’я жінок після перенесеного захворювання COVID-19». Науковий консультант – д.мед.н., професор Олександра Бойчук. Термін виконання 2023-2028роки.

Доповідач вчений секретар,

професор Руслан КОЗОВИЙ.