Erasmus+

 

Адреса: м.Івано-Франківськ, вул.Галицька, 2 (3 поверх, відділ міжнародних зв'язків)

тел: +38 (0342) 59-51-91

email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Координатор програми Erasmus+: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

- Erasmus+

- Алгоритм участі в програмі Erasmus +

 

Новини про Erasmus+

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 3.63 (4 Голосів)

Нещодавно в польському місті Ополе на базі місцевої Вищої медичної школи проходила стажування група викладачів Івано-Франківського національного медичного університету. Подія відбулась в рамках договору про співробітництво між двома навчальними закладами, її організував відділ міжнародних зв’язків ІФНМУ.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 2.75 (2 Голосів)

Нещодавно до Івано-Франківська з Польщі повернулась студентка третього курсу медичного коледжу Івано-Франківського національного медичного університету Софія Іванців. Дівчина майже півроку навчалась у Вищій медичній школі міста Ополе в рамках програми ERASMUS+ завдяки співпраці між двома навчальними закладами.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 2.75 (2 Голосів)

Відкрито прийом заявок від кандидатів серед студентів та викладачів ІФНМУ для участі в програмі академічної мобільності Erasmus+. Вальядолідський університет, іспанський університет-партнер Івано-Франківського національного медичного університету, запрошує всіх охочих студентів та викладачів оформити заявку та виграти грант для участі у програмі академічної мобільності Erasmus+.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 2.75 (2 Голосів)

Нещодавно співробітники Івано-Франківського національного медичного університету начальник відділу ЄКТС та моніторингу якості освіти доцент Василь Капечук та представник міжнародного відділу доцент Руслан Козовий повернулися із стажування на базі Державної вищої медичної професійної школи в Ополе (Państwowa Medyczna Wyższa Szkoła Zawodowa w Opolu (PMWSZ) (Польща).

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 3.50 (3 Голосів)

Днями з польського міста Ополе до Івано-Франківська повернулась група викладачів Івано-Франківського національного медичного університету. Там проходило стажування на базі місцевої Вищої медичної школи.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 2.75 (2 Голосів)

Івано-Франківський національний медичний університет продовжує поглиблювати міжнародну співпрацю. У рамках програми ERASMUS+ та співпраці між ІФНМУ та Вищою медичною школою в місті Ополе (Польща) навчання в цьому навчальному закладі з жовтня почне студентка третього курсу медичного коледжу (сестринське відділення) Софія Іванців.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 (1 Голос)

Відкрито прийом заявок від кандидатів серед студентів та викладачів ІФНМУ для участі в програмі академічної мобільності Erasmus+. Вальядолідський університет, іспанський університет-партнер Івано-Франківського національного медичного університету, запрошує всіх охочих студентів та викладачів оформити заявку та виграти гранд для участі у програмі академічної мобільності Erasmus+.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 (1 Голос)

У понеділок, 2 липня, в Івано-Франківському національному медичному університеті та медичному коледжі розпочала свою роботу приймальна комісія. До 14 липня триває прийом документів для тих, хто бажає здобути освіту в медичному коледжі ІФНМУ. Тут для студентів є чимало можливостей — від цікавого і змістовного навчання до активного дозвілля і навіть участі у міжнародних стажуваннях.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 (1 Голос)

На початку березня завідувач кафедри фізичної реабілітації, ерготерапії та фізичного виховання, професор Ігор Чурпій був учасником програми Erasmus+ з обміну досвідом між Івано-Франківським національним медичним університетом та Universidad de Valladolid у Іспанії.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 (1 Голос)

Івано-Франківський національний медичний університет продовжує зміцнювати співпрацю з Вищою медичною школою міста Ополе (Польща). Днями до Івано-Франківська завітала делегація з польського навчального закладу.