7 грудня вже традиційно відзначається Всеукраїнський день української хустки.  Українська хустина –  це важлива частина традиційного вбрання українки,жіноча прикраса, оберіг і незмінна супутниця у житті прекрасної половини людства.Сила національних оберегів – безмежна, хустку  шанували і зберігали. 

   Сьогодні у жорстоких боя, під сталевим дощем ворожих снарядів  Збройні сили України захищають незалежність нашої країни, нас і наші домівки. Там стогне від болю і крові земля, в скорботі стоять обпалені війною дерева – німі свідки страшних подій. Там темно, мокро і холодно…

         Загальне суспільне благополуччя складається із тисяч дрібних і великих добрих вчинків. Працівники бібліотеки ІФНМУ зібрали і передали благодійній організації «Час добра та милосердя» одяг і іграшки для дітей переселенців і для сімей, що опинились в складних життєвих ситуацій.

Квіти –це символ  життя. Вони, як і люди, народжуються, живуть і вмирають. Але за своє коротке життя вони встигають принести нам так багато радості просто від споглядання їх краси.Квіткова магія безмежна і Ольга Баб’як закохана в неї.