Бібліотека ІФНМУ надає доступ, з дозволу автора Кавина В.О., до електронного навчального посібника "Поняття про ампутації кінцівок та їх протезування".

       

Мова — державна перлина,

Нею завжди дорожіть:

Без мови немає країни —

Мову, як матір, любіть!

           

   З нагоди Дня пам’яті Небесної Сотні та Дня Рідної мови 20 лютого в приміщенні читального залу бібліотtки ІФНМУ пройшов благодійний культурно-освітній захід.

  Українська писанка – яскравий символ сонця, життя, кохання й жіночої краси, весняного відродження, миру, добра, щастя й радості, благополуччя.  Напередодні свята Великодня, 1 травня, в центральному читальному залі бібліотеки ІФНМУ відбувся благодійний захід «Напиши писанку».

     Багато століть театральне мистецтво не втрачає своєї популярності, а навпаки – розвивається і дарує глядачу радість.
     27 березня, до Міжнародного дня театру за ініціативи деканату медичного факультету в центральному читальному залі бібліотеки ІФНМУ відбулася творча зустріч з відомою українською акторкою театру та кіно, заслуженою артисткою України Ірмою Вітовською-Ванца.

00

        З метою виховання патріотизму, поглиблення знань з історії України, української мови, культури та поваги до традицій нашого народу викладачі медичного коледжу та працівники університетської бібліотеки організували і провели  квест «Козацтво – слава України».

 В своїй хаті своя й правда,
І сила, і воля…
Т. Шевченко

   9 березня 2024 року Україна відзначатиме 210 річницю від дня народження видатного поета, художника, громадського діяча, титана духу й пророка Тараса Григоровича Шевченка.