1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 3.73 (11 Голосів)

У середу, 22 листопада, в лекційній аудиторії кафедри соціальної медицини і ООЗ відбулися виробничі збори студентів першого курсу медичного коледжу Івано-Франківського національного медичного університету спеціальностей «Стоматологія ортопедична» і «Фармація».

Участь у спілкуванні взяли директор коледжу, доцент Юрій Боцюрко, заступник директора коледжу з навчальної роботи Світлана Шулепа, заступник директора коледжу з виховної роботи Володимир Левандовський, куратори груп, викладачі, а також батьки студентів.

Доповідачі ознайомили студентів і батьків з нюансами навчального процесу в коледжі, його відмінністю від навчання у школі, підняли питання успішності студентів, розповіли про проміжну атестацію, зачепили тему виховної роботи з дітьми.

«Такі збори є традиційними для нашого коледжу, для нас дуже важливо знати, як проходить адаптація наших першокурсників, — говорить директор коледжу Юрій Боцюрко. — Хочу закликати студентів і батьків до співпраці з кураторами, деканатом і дирекцією. Батьки можуть у будь-який день звернутися до нас та отримати відповіді і щодо успішності студентів, і щодо відвідування ними занять тощо».