В Житомирі відбулась дев’ята міжнародна науково-практична конференція «Вища освіта в медсестринстві: проблеми і перспективи». На науковому форумі представили й напрацювання Івано-Франківського національного медичного університету.

Крім близько 350 українських фахівців, викладачів і науковців у конференції взяли участь представники Польщі, Литви та Угорщини. Участь взяла директор методичного центру МОЗ по роботі з середніми і молодшими медичними спеціалістами Катерина Балабанова, директор центру вищої медичної освіти МОЗ Олександр Волосовець, голова Асоціації медичних сестер України Тетяна Чернишенко. Також з Івано-Франківська в конференції взяв участь представник Департаменту охорони здоров’я ОДА Олександр Марусин.

Завідувач медсестринського відділення медичного коледжу ІФНМУ Галина Гвоздецька виступила з доповіддю «Особливості стимуляційного навчання при вивченні дисципліни «Медсестринство в акушерстві» студентами третього курсу медичного коледжу». За словами Галини Гвоздецької, слухачі доповіді виявили велике зацікавлення організацією роботи навчально-практичних центрів ІФНМУ, а також співпрацею між університетським Віварієм та місцевою владою.

В рамках конференції відбувалась виставка медичних видань видавництв «Медицина» та «Нова Книга».