1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 3.21 (7 Голосів)

Нещодавно у Полтаві під час ІХ пленуму наукового Товариства патофізіологів України завідувачу кафедри патофізіології, професору ІФНМУ Любомиру Зайцю вручили медаль. Захід проходив на базі «Української медичної стоматологічної академії».

Патофізіологи всієї України ділилися досвідом та напрацюваннями в рамках міжнародної науково-практичної конференції, присвяченої 110-річчю члена кореспондента АМН СРСР М.М. Зайко. Також в рамках цього заходу відбулося засідання наукового Товариства патофізіологів України, на якому Президент Асоціації патофізіологів Анатолій Гоженко вручив нагороду завідувачу кафедри патофізіології, професору ІФНМУ Любомиру Зайцю.

Сфера наукових досліджень викладача і науковця — патогенетичні механізми розвитку легеневої патології при дії екзо- та ендогенних факторах. З 2007 року Любомир Заяць завідує кафедрою патофізіології Івано-Франківського національного медичного університету.

«Це найвища нагорода у нашій сфері, маю натхнення і надалі працювати у цьому напрямку», — зазначив Любомир Заяць. До слова, на наступний рік наш університет організує і проведе міжнародну наукову конференцію «Галицькі патофізіологічні читання».