1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.30 (5 Голосів)

У четвер, 22 листопада, Івано-Франківський національний медичний університет відвідав ректор Європейського університету Тбілісі Лаша Канделакішвілі.

З високим гостем зустрівся ректор ІФНМУ професор Микола Рожко, проректор з науково-педагогічної та лікувальної роботи доцент Володимир Федорченко, проректор з науково-педагогічної роботи (міжнародні зв'язки) доцент Сергій Кобець та начальник відділу міжнародних зв’язків доцент Віталій Осадець.

Лаша Канделакішвілі побував у науковій бібліотеці ІФНМУ, ознайомився з експозицією Анатомічного музею та навчальним комплексом кафедри анатомії і висловив захоплення розвитком матеріально-технічної бази франківського медуніверситету.

Представники ІФНМУ розповіли високому гостю про значний досвід університету в міжнародній співпраці. Так, нині в ІФНМУ реалізовуються чимало міжнародних проектів, тут навчаються студенти з понад 60 країн світу, а викладачі вишу постійно беруть участь у закордонних наукових форумах, проходять стажування в країнах Європейського Союзу. Сторони дійшли попередньої домовленості про налагодження співпраці в освітній та медичній сферах, відбувся обмін контактами.