1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.00 (13 Голосів)

В Івано-Франківському національному медичному університеті продовжується щорічна спартакіада «Здоров’я» серед викладачів і працівників університету. У середу, 12 грудня, відбулися змагання з шахів.

Зіграти між собою у цю старовинну інтелектуальну гру зібралися 11 чоловіків і жінок. Вже традиційно ці змагання відбулися в аудиторії кафедри фізичної реабілітації, ерготерапії та фізичного виховання.

Як розповідає викладач кафедри, майстер спорту України з шахів Андрій Шанковський, ці змагання — не просто дозвілля для працівників вишу. Найсильніших шахістів запросять до збірної команди університету, яка представлятиме ІФНМУ на чемпіонаті України серед медичних вишів.

Зазначимо, що останніми роками на цьому чемпіонаті наші шахісти стабільно входять до трійки сильніших команд. Так, у лютому цього року збірна ІФНМУ посіла третє місце, а у січні 2017-го — друге.

Наразі у спартакіаді наступила зимово-святкова перерва. Продовжиться вона у січні змаганнями з шашок. Слідкуєте за анонсами на сайті університету!

Переможці та призери змагань

Жінки

1. Ірина Мищенко, кафедра гігієни та екології
2. Наталія Остапович, кафедра медичної інформатики, медичної і біологічної фізики
3. Марія Гуцол, кафедра Мовознавства

Чоловіки

1. Павло Буяк, кафедра педіатрії
2. Ігор Юрків, кафедра патофізіології
3. Станіслав Скидоненко, кафедра медицини катастроф та військової медицини