1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.31 (8 Голосів)

«Ближче до тіла» - саме у цій радіопрограмі студенти Івано-Франківського національного медичного університету Юлія Мединська та Богдан Дівнич ділились своїми «секретами» здоров’я.

Юлія заперечує поширені твердження і має намір розробити ідеальний раціон для хворих на діабет 2-го типу, а Богдан прагне стати гінекологом і зміцнити репродуктивне здоров’я жінок. Здавалось би дві надзвичайно контрастні сфери наукової діяльності, але спільні погляди на світле медичне майбутнє дають можливість почути те, що є важливим як для пересічних, так і для тих, хто ще не наважився чи уже планує зайнятись наукою. Найцінніше – це поради та креативні ідеї!

«415 млн хворих на цукровий діабет у світі! Цифра, яка змушує задуматись і ставить його на одне із перших місць за актуальністю цієї проблеми. Швидкі вуглеводи – ось на чому акцентують увагу, як хворі, так і ті, що стежать за харчуванням, але ніхто не старається заглибитись у статистику негативного впливу продуктів тваринного походження…», - стверджує Юлія Мединська, розкриваючи цікаві аспекти питання здорового харчування.

Богдан Дівнич же прагне донести серйозність кардинально іншої проблеми, яка із роками може стати «епідемією» у сфері гінекології. «Кожна п’ята жінка віком від 35 років хворіє лейоміомою матки! Статистика вражає, адже дослідження доводить, що патологія «молодшає» із кожним роком та частіше трапляється у жінок 20-25 років. Швидка урбанізація, відсутність часу на профілактичні огляди, постійні стреси, нерегулярне та незахищене статеве життя, низький рівень показників про кількість вагітностей у жінок репродуктивного віку – усе це чинники, які залишають негативний відбиток на інтимному здоров’ї жінки», - запевняє молодий науковець.

Побажаємо цим молодим людям успіху, нових творчих ідей та їх успішної реалізації!

Повний запис ефіру програми «Ближче до тіла» на ТРК «Вежа» можна послухати за цим посиланням.