1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.48 (20 Голосів)

Нещодавно вперше в історії Івано-Франківського національного медичного університету з ініціативи іноземного студентського парламенту відбувся Вечір Вдячності “Thanksgiving and Appreciation Night 2018” , під час якого обирали та нагороджували кафедри університету в номінації “Студентський Вибір 2018”.

Колектив кафедри анестезіології та інтенсивної терапії отримав нагороду Students Choice Award з рук студентів факультету підготовки іноземних громадян. “Цією нагородою ми хотіли висловити свою повагу та вдячність кафедрі від імені всіх студентів” — зазначає президент іноземного студентського парламенту Еммануель Кваку.

20190117anesteziologia

Проведення таких заходів – поширена практика серед вищих навчальних закладів Європи. Єдиний вечір в році, коли студенти оцінюють своїх викладачів, сприяє налагодженню взаємного діалогу методом «зворотного зв’язку». Шанс завоювати студентську прихильність та визнання — беззаперечний стимул вдосконалення для викладачів. З іншого боку, це унікальна нагода для студентської рефлексії, що допомагає їм зрозуміти, чого саме вони прагнуть від освітнього процесу, та вчить з вдячністю ставитись до зусиль своїх наставників.

Невдовзі розкажемо детальніше про День подяки, який організували іноземні студенти. Стежте за новинами.