Студенти Івано-Франківського національного медичного університету, учасники Європейської медичної студентської асоціації розпочали новий освітній проект «EMSA ділиться знаннями». Днями майбутні медики прочитали першу лекцію франківським старшокласникам.

Нагадаємо, EMSA вже кілька років працює з дошкільнятами та учнями молодших класів у рамках «Лікарні для ведмежат» — ігровою імітацією лікарні, яка покликана подолати страх дітей перед людьми у білих халатах. І ось зараз студенти розпочали новий просвітницький проект. Перша лекція-бесіда відбулась днями в івано-франківській загальноосвітній школі №28 для учнів 9-10 класів. Тема розмови — «СНІД та рак — реальні загрози. Збережи своє здоров’я та життя».

Зі школярами спілкувалися представники EMSA студенти п’ятого курсу медичного факультету Марія Стеблецька та Ірина Попович. За словами юних лекторів, попри невелику кількість запитань, діти таки виявили зацікавлення темою розмови. Студенти кажуть, що з радістю будуть продовжувати роботу з учнівською молоддю.

Лекції відбуваються в рамках всеукраїнського освітнього проекту «Здоров’я — вибір кожного», ініційованого громадською організацією «Здорове людство».