Дві групи студентів Івано-Франківського національного медичного університету долучилися до допомоги онкохворому хлопчику, який нарешті вирушив за кордон на трансплантацію.

Студенти 11 та 12груп першого курсу стоматологічного факультету під керівництвом кураторів доцентів Василя Іваночка та Михайла Пастуха долучились до акцій з допомоги онкохворому хлопчику Володимиру Крисині з села Липівка Івано-Франківської області.

Нині хлопчику 1 рік і 7 місяців. Йому встановити діагноз вроджений гострий лімфобластний лейкоз. Лікувався в клініці «Охмадит», пройшов вісім місяців хіміотерапії в Києві.

Нині Володя Крисина знаходиться в Польщі і нарешті очікує на трансплантацію кісткового мозку, донором якого став 24-річний поляк.