Днями в Івано-Франківському національному медичному університеті працювала комісія зі сприяння працевлаштування випускників 2019 року, які навчалися за державним замовленням.

Очолив комісію ректор університету, професор Микола Рожко, також до її складу увійшли перший проректор, професор Ганна Ерстенюк, проректор з науково-педагогічної та лікувальної роботи, доцент Володимир Федорченко, декан медичного факультету, професор Роман Яцишин, декан стоматологічного факультету, доцент Олександр Бугерчук, начальник відділу працевлаштування студентів і випускників університету, доцент Іван Мельник, голова студентського парламенту Олег Тромбола, а також заступник директора департаменту охорони здоров’я Івано-Франківської обласної державної адміністрації – начальник управління організації медичної допомоги населенню та медицини катастроф Володимир Чемний.

На адресу голови комісії було подано 42 звернення випускників і гарантійні листи від керівників лікувальних установ України про наявність вакантних місць. Ці випускники рішенням комісії будуть скеровані на роботу в лікувальні установи областей України згідно поданих листів. Зазначимо, що 22 випускники виявили бажання працювати в лікувальних установах сільської місцевості, за цільовим направленням, яке вони отримали при поступленні на навчання в університет. Трьом випускникам, які мають пільгові підстави, буде оформлено довідку про самостійне працевлаштування.