У вівторок, 22 липня, завершився прийом подачі електронних заяв від абітурієнтів. З початку вступної кампанії до ІФНМУ подали понад 4 тисячі  заяв.

 За інформацією  приймальної комісії з початку вступної кампанії в ІФНМУ  абітурієнти  подали  4343 заяви.  З цієї кількості 3695 – електронні.

Найбільше, стверджує відповідальний секретар приймальної комісії ІФНМУ Ігор Сарапук, подано на спеціальність медицина – 1594.

«Якщо рахувати, що на спеціальність Медицина є 300 державних місць, то виходить 5 чоловік на місце, - каже Ігор Сарапук. – На спеціальність Стоматологія маємо  544 заяви, але тільки 10 державних місць. Арифметика не хитра, 50 абітурієнтів на одне держзамовлення».

Наразі проводиться опрацювання заяв. А вже цієї п’ятниці, 26 липня, повинні з’явитися списки абітурієнтів, рекомендованих до зарахування на державні місця. З того ж дня стартуватиме прийом оригіналів документів. Це можна буде зробити до 31 липня. А ті, хто планує вчитись за контрактом, матимуть час подати оригінали документів до 8 серпня.

Бажаємо всім охочим вступити в ІФНМУ і здобути якісну медичну освіту!