14 вересня студенти випускного курсу, деканат фармацевтичного факультету, працівники кафедр та різних підрозділів ІФНМУ з сім’ями разом із представниками практичної фармації, членами Івано-Франківської обласної фармацевтичної асоціації (разом 100 осіб) здійснили похід у рідні Карпати та сходження на найвищу гору України — Говерлу.

Подія була приурочена одразу кільком пам’ятним датам. Це 20-ліття фармацевтичного факультету ІФНМУ, 20-ліття заснування Дня фармацевтичного працівника, День фізичної культури і спорту та, звісно, 74 річниця заснування ІФНМУ. До слова, її офіційне святкування відбудеться у четвер, 19 вересня, у дворику центрального корпусу медуніверситету.

З Божої допомогою, за сприяння ректорату та профкому ІФНМУ захід відбувся успішно, не дивлячись на примхи гірської погоди. Повні вражень та незабутніх спогадів під мелодії народних гуцульських пісень від найменших туристів — дітей викладачів — до сивочолих професорів та керівників практичної фармації, уся святкова експедиція повернулася пізно ввечері до рідного міста.

«Нам необхідно об’єднати зусилля вчених та практичних працівників для реалізації основної місії професії фармацевта в Україні — надання якісної фармацевтичної опіки для кожного, хто переступає поріг аптечного закладу, — зауважує голова Івано-Франківського осередку громадської організації «Всеукраїнська фармацевтична палата», комерційний директор ТОВ «Іва-фарм», провізор вищої категорії Іван Венгринюк. — Також необхідно популяризувати здоровий спосіб життя, що ми і зробили сьогодні усі разом!»

«Ми це зробили! Ми підкорили Говерлу!» — радіє деканка фармацевтичного факультету, доцентка Ірина Федяк та додає: «Від імені деканату та усіх учасників цього походу висловлюємо щиру вдячність за підтримку за уможливлення заходу ректору університету, професору Миколі Рожку. Пропонуємо зробити це сходження традиційним».