У середу, 19 лютого, в басейні кафедри фізичної реабілітації, ерготерапії та фізичного виховання Івано-Франківського національного медичного університету відбулися змагання з плавання в рамках щорічної студентської спартакіади.

В університетському басейні зібралися понад 40 студентів-плавців. Змагалися на дистанції 25 метрів.

Цього року керівництво кафедри-господаря змагань вирішило нагородити грамотами не лише трійку лідерів, а кожен студент отримав пам’ятний диплом учасника змагань.

Відзначимо, що нині студентська збірна університету переживає підйом. Тут зібралася хороша група сильних плавців, і навесні минулого року команда ІФНМУ перемогла на універсіаді з плавання серед студентів закладів вищої освіти Прикарпаття.

Переможці та призери змагань з плавання

Дівчата (вільний стиль)

1. Анастасія Кричковська