Днями на кафедрі ортопедичної стоматології ІФНМУ відбувся майстер-клас, на якому студенти вчилися препарувати зуби.

Для студентів-стоматологів провели майстер-клас на тему: «Методики препарування коронок зубів під сучасні незнімні ортопедичні конструкції». Розпочав майстер-клас завідувач кафедри ортопедичної стоматології професор Зіновій Ожоган, який ознайомив присутніх із тематикою заняття  в цілому. Тематичну презентацію представив асистент профільної кафедри Андрій Костишин. Зокрема, він надав детальну характеристику необхідного матеріально-технічного обладнання і методик препарування твердих тканин зубів під сучасні незнімні ортопедичні конструкції.

«Особливу увагу слід звернути на можливі помилки при препаруванні зубів, знати методи профілактики їхнього виникнення та способи виправлення», - говорить Андрій Костишин.

Практичну частину майстер-класу проводили в клінічному та фантомному класах, де детально демонстрували методику препарування твердих тканин зубів. Такі практичні завдання, кажуть викладачі, дають змогу відслідкувати та продемонструвати викладені у теоретичній частині специфіки роботи під час препарування.

Насамкінець студенти мали змогу самостійно проводити препарування зубів на сучасному обладнанні із застосуванням представлених методик.

Цей майстер-клас також відвідали представники інших кафедр. Зокрема, завідувачка кафедри мовознавства професор Світлана Луцак та доцент кафедри внутрішньої медицини № 1 Ярослав Камінський.