У понеділок, 2 березня, в Івано-Франківському національному медичному університеті почали роботу експертні комісії зі спеціальностей 7.12010002 «Педіатрія» та 7.12010001 «Лікувальна справа» з метою проведення чергової акредитаційної експертизи.

До складу комісії зі спеціальності «Педіатрія» увійшли голова комісії, докторка медичних наук, професорка, завідувачка кафедри педіатрії №2 Тернопільського національного медичного університету імені І.Я. Горбачевського Галина Павлишин та доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри госпітальної педіатрії Запорізького державного медичного університету Геннадій Леженко.

До комісії зі спеціальності «Лікувальна справа» увійшли голова комісії, доктор медичних наук, професор, декан медичного факультету №3 Буковинського державного медичного університету Іван Савка та доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри внутрішньої медицини №1 Вінницького національного медичного університету імені М.І. Пирогова Микола Станіславчук.

Члени комісій побували на складанні комплексних контрольних робіт студентами цих спеціальностей, ознайомилися з матеріально-технічною базою кафедр медичного факультету, оглянули приміщення та обладнання навчально-практичних центрів.

За результатами роботи комісій до Міністерства освіти і науки України буде подано висновки про можливість акредитації спеціальностей.