1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 (0 Голосів)

Днями студенти і випускники зуботехнічного відділення Фахового медичного коледжу ІФНМУ організували збір необхідних засобів для прифронтового стоматкабінету. 

"Ця історія об'єднала першокурсників, студентів другого курсу зуботехнічного відділення, а також випускників коледжу, які цьогоріч продовжили навчання вже на третьому курсі університету, — розповідає  доцентка кафедри українознавства та філософії, кураторка Любов Сливка. — Вони організували збір коштів та допомогли купити все необхідне для однієї з бригад у прифронтовій зоні". 

За тиждень студенти зібрали 6 тис. 700 грн. За ці кошти у прифронтове місто вони закупили необхідний інструментарій для надання стоматологічної допомоги. Зокрема, необхідні інструменти, шприци крампонні та стоматологічні, шини ортопедичні, лігатури еластичні, щипці крампонні, зажими, бори з різним напиленням тощо. 

"Наближаємо перемогу кожен на своєму фронті: хтось зі зброєю в руках, а ми стараємось волонтерською діяльністю. Віримо, що наша невелика допомога наблизить перемогу!",  — говорить  організаторка акції, студентка другого курсу Анастасія Боднар. 

Передачу медики вже отримали. Студенти планують продовжувати...