Вчора, 7 жовтня, розпочався цикл онлайн-лекцій для студентів та викладачів ІФНМУ від грузинського Європейського Університету .

Для посилення співпраці та спільних ініціатив Івано-Франківського національного університету та Європейського університету (Грузія, Тбілісі) в рамках Угоди про співпрацю до відділу міжнародних зв’язків ІФНМУ звернулися грузинські колеги із захоплюючою ініціативою.

Нашому Університету надійшла пропозиція запустити освітню бартерну програму циклу лекцій зі стоматології. Першу онлайн-лекцію від Іраклі Чачуа студенти-стоматологи вже прослухали цієї п’ятниці. Грузинський колега розповів про дентальну фотографію. На наступних заняттях будуть висвітлені теми з дитячої стоматології, парадонтології, протезування, оральної хірургії, консервативної стоматології тощо.

Попередньо у програмі братимуть участь 24 студенти ІФНМУ, але якщо ви не встигли доєднатися, то пропонуємо заповнити Google Форму для реєстрації.

Додамо, що партнери запропонували викладачам із ІФНМУ організувати схожий цикл лекцій для грузинських студентів.