Протягом восьмого-дев’ятого березня на базі КНП «Івано-Франківська ОДКЛ ІФОР» відбувався майстер-клас представників активно-симуляційного тренінгового центру невідкладної медицини: «Mehad», де розглядали сучасні підходи до надання невідкладної лікарської допомоги.

Медичний директор ОДКЛ, інструктор програми невідкладних станів французької неурядової організації UOSSM Ярослав Семкович провів майстер-клас для аспірантів ОНП спеціальності 228 Педіатрія (Ніна Фокшанська, Костянтин Коваленко, Павло Буяк та Оксана Дутчак) по застосуванню у лікарській практиці мобільного Wi-Fi УЗД-датчика, який являє собою інноваційний портативний бездротовий пристрій для отримання кольорового ультразвукового допплерівського зображення в реальному часі та може бути застосований у найрізноманітніших сферах лікарської роботи.

Зокрема, йдеться про дослідження малих органів, щитоподібної залози, мініінвазивні процедури під ультразвуковим контролем та забезпечення судинного доступу під ультразвуковим контролем і т.д.

Кожен присутній на майстер-класі мав можливість особисто перевірити датчик на практиці та під чітким керівництвом інструктора провести УЗД-обстеження.

Подібні тренінги заплановані й надалі, щоб кожен охочий мав змогу не тільки збагачувати свої теоретичні знання, але й на практиці освоювати нові технології.