Викладачі кафедри дерматології та венерології повернулися з м. Ополє (Республіка Польща), де з 27 лютого по третє березня проходили стажування в рамках програми академічної мобільності Erasmus+ KA 107.

Програму реалізували завдяки співпраці нашого ІФНМУ та Опольського університету.

Основним завданням для асистенток Христини Николайчук та Ірини Тороус   було  обмінятися і перейняти досвід у іноземних колег: ознайомитися з передовою практикою, почути про останні розробки та методики в освітньому процесі загалом та спеціальності «Косметологія» зокрема.

Крім того, за мету було ознайомитися зі специфікою створення освітньої програми, технологіями навчання, методикою оцінювання практичних занять та виконання практичних навичок з косметології; зрозуміти, як виглядає переддипломна практика та побачити можливості майбутньої співпраці  між нашими університетами в галузі косметології.

Координатор проєкту Halina Piestrak організувала для наших науковців насичену програму. При зустрічі з Karolina Chilicka-Heber, відповідальною за напрямок «Косметологія» при відділі науки і здоров’я,  ознайомилися зі структурою курсу, робочими програмами для бакалаврського і магістерського рівнів, матеріально-технічним забезпеченням спеціальності «Косметологія» та напрямками наукової роботи.

«Викладачка  Monika Rusztowich радо продемонструвала сучасне косметологічне обладнання, на якому відпрацьовують практичні навички їхні студенти на базі університету та приватної косметологічної клініки. А також провела майстер-клас для нас з мікрохірургічної техніки ліфтингу шкіри шляхом реорганізації колагену («Needle shaping»)», - каже асистентка Ірина Тороус.

Асистентка Христина Николайчук відвідала практичні заняття з лікувальної, естетичної та апаратної  косметології, фізіотерапії та реабілітації, читала лекції  для студентів-косметологів ІІ і IV курсів, ознайомилася з тематичними планами дисциплін, що забезпечують спеціальність «Косметологія»,  домовилася про обмін навчально-методичними матеріалами, зустрілася з редактором журналу «Medical science pulse».

На теренах університету наші делегати зустріли випускника ІФНМУ і колегу професора психіатрії Ярослава Багрія. Мали можливість поспілкуватися та відвідати його центр психічного здоров’я  «Anamija», який займається персоналізованим лікуванням розладів харчової поведінки. А також пройшли обстеження на аналізаторі складу тіла.

«Вражень багато і ми щиро вдячні за гостинність польським колегам, а  нашому університету – за надану можливість вдосконалюватися та розвиватися. Отримані знання плануємо застосовувати на практиці», - підсумовують асистенти.