В Івано-Франківську 22 березня почався ХI стоматологічний форум. В рамках масштабного заходу в медичному університеті відбувається виставка «Медвін: стоматологія 2023». Вона триватиме 22-25 березня на базі спорткоплексу ІФНМУ по вулиці Целевича, 34.

Після минулорічної перерви університет відновив традицію проведення стоматологічного форуму. Для участі у ньому приїхали як практикуючі лікарі, науковці, так і майбутні стоматологи з різних міст України.

24-25 березня в рамках форуму відбудеться міжнародна науково-практична конференція «Інноваційні технології в сучасній стоматології», а також симуляційний тренінг з оволодінням практичними навичками «Сучасний підхід у професійній гігієні та профілактиці стоматологічних захворювань» (23 березня, вул. Незалежності, 17).

У своєму вітальному слові під час відкриття виставки ректор ІФНМУ професор Микола Рожко перш за все подякував Збройним силам України за можливість працювати і розвиватися. «Ось така можливість зустрітися, поспілкуватися, поділитися досвідом, мабуть, сьогодні є найбільшою радістю для нас, - говорить ректор. - Завжди приємно зустрітися з колегами, з тими, хто вчився, і продовжує вчитися в нашому університеті. Це надихає до життя і до роботи. Усім сьогодні важко, але маємо продовжувати роботу на благо України, адже це і є фронтом для кожного з нас».

Директор компанії «Медвін» Михайло Задорожній подякував усім експонентам, які беруть участь у виставці, і зазначив, що Івано-Франківськ посідає особливе місце в стоматологічній науці України. «Це вже одинадцята наша виставка в Івано-Франківську, і це дуже серйозний показник, - каже Михайло Задорожній. - Хочу наголосити, що Івано-Франківськ є містом, яке отримає більше уваги з боку виробників стоматологічного обладнання. Плануємо у вересні провести тут ще одну виставку». Дати цієї події організатори повідомлять згодом. Тож стежте за анонсами.

Голова обласного осередку Асоціації стоматологів України, завідувач кафедри ортопедичної стоматології, професор ІФНМУ Зіновій Ожоган запросив присутніх взяти участь у науково-практичній конференції «Інноваційні технології в стоматології». Вона відбудеться на базі лекційної аудиторії №7 по вулиці Мазепи, 114.