У рамках вивчення дисципліни «Арт-терапія» студенти І курсу медичного факультету з доценткою кафедри українознавства і філософії Любов'ю Сливкою відвідали Краєзнавчий та Художній музеї, а також експозицію у виставковому залі Спілки художників України м. Івано-Франківська. 

18 травня, у Міжнародний день музеїв, студенти дізналися багато цікавого як про минуле краю, його етнографію, так і познайомилися з роботами сучасних митців. Особливо вразили присутніх інсталяції Нікіти Тітова та Яреми Стецика.

Інсталяція відомого плакатиста Нікіти Тітова присвячена всім, хто загинув у загарбницькій війні росії проти нашої держави, а за ініціативи Яреми Стецика створили  виставку «Бог між нами», яка представлена малюнками дітей про їхнє уявлення Бога. Привертає увагу й експозиція відреставрованих ікон та розмаїття виробів декоративного мистецтва на авторській виставці кераміки Василя Перегінця, а також колекція картин живопису «Рідні барви 4.5.0» про красу Сходу України військового художника Артура Новікова, який захищає нас на фронті від окупантів.

У художньому музеї мали нагоду споглядати колекції робіт різних періодів творчості художника Миколи Якимечка. Цікавими для студентів виявилися експоновані у виставковому залі Спілки художників України роботи їхніх ровесників – студентів інституту мистецтв Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

Дорогою назад першокурсники також оцінили сучасне вуличне мистецтво – мурал авторства команди Яреми Стецика.

«Споглядання та аналіз творів мистецтва – це одна із форм пасивної арт-терапії, – зазначає доцентка Любов Сливка. – Водночас це цікавий і потрібний досвід для студентів, який заставляє задуматись над багатьма проблемами сучасності: хто ми? на чиєму боці: добра чи зла? який шлях у майбутнє обираємо?»