У лекційній аудиторії центрального корпусу відбувся тренінг на тему: «Протидія торгівлі людьми, правила безпечного працевлаштування, подорожування, міграції», який провела  тренерка благодійного фонду «Карітас Івано-Франківської УГКЦ» Ольга Долженко в рамках проєкту «Безпека кожного у спільних рішеннях».

У заході взяли участь студенти І та ІІ курсів медичного факультету спеціальності «Лікувальна справа» разом із кураторами груп, доцентками Іриною Сиротинською та Надією Хопта. Завдяки онлайн-квесту, представлених на відео реальних історій дітей і підлітків та професійній подачі інформації студенти вчилися розрізняти незаконні кроки торгівлі людьми та шукати шляхи їх вирішення.

«Такі заходи є особливо важливі у передканікулярний період, коли у студентів з’являється вільний від навчання час і вони перебувають у пошуках стажування, тимчасового підзаробітку як в Україні, так і за її межами. Будьте обережні, перш ніж довіряти незнайомим людям! Довіряйте перевіреним профільним організаціям», - зазначає голова  ради кураторів ІФНМУ, Ольга Іванців.

Пропонують роботу чи допомогу? Дбайте про свою безпеку та здоров’я. Надавайте копії документів лише офіційним особам, зберігайте оригінали у себе.

"Будьте обачливі у спілкуванні, особливо дівчата. Порадьтеся з родичами, кураторами, перевіряйте інформацію, подумайте, не спішіть робити вибір, щоб не стати жертвою торгівлі людьми у будь-яких її проявах. Завжди будьте на зв’язку з рідними і друзями!", - наголошує Ольга Іванців.

Проєкт втілює БФ «Карітас Івано-Франківськ УГКЦ» з Представництвом Міжнародної організації з міграції в Україні IOM Ukraine, Агентством США з міжнародного розвитку USAID Ukraine - USAID Україна та Міністерством закордонних справ Норвегії - Norwegian Ministry of Foreign Affairs.

Гаряча лінія з протидії експлуатації - 527
Безкоштовно. Конфіденційно.
Щодня з 8.00 до 20.00 год
Детальніше – www.stoptrafficking.org.